AT Suvorov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


победы
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Privet momci!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gonzo

Gonzo


Broj postova : 1256
Join date : 02.10.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 4:18 pm

Ja sam Luka, 31 godina, iz Zagreba (Trnje), ekonomista po struci, u slobodno vrijeme ljubitelj raftinga, paintballa, tenisa, a od malih nogu me interesiralo sve vezano uz vojsku i oružje.

Nakon današnjeg susreta/treninga sa komadantom Strinom i ništa manje važnim ostatkom ekipe, mogu slobodno reč da mi se sviđa airsoft.

Hvala svima još jednom na na gostoprimstvu (Alteru na uniformi i Tinu na bateriji).

Tolko od mene.

Zdrastvujte drugovi! Privet momci! 2106379049
[Vrh] Go down
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 4:20 pm

Lajk na predstavljanje.Pozdrav tavariš Privet momci! 2106379049
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 4:48 pm

pozdrav. e sad mene neznam kako ostale zanima dali dolazis nama ili te ipak zanimaju njemci/ameri ili mozda neki drugi rusi. moj dojam,super lik,napravio dobar posao i tak. I dali te mozem ocekivati na jos kojem treningu ? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
skobe

skobe


Broj postova : 325
Join date : 31.05.2011

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 4:52 pm

nema on kaj kurac razmišljat o njemcima/amerima, uniforma je za raspoznavanje, pa je svejedno čiju nosiš (u ovom slučaju ćeš nosit rusku)
puška: možeš birat samo koja ti se više sviđa, izbora nemaš (opet ruska)
[Vrh] Go down
Gonzo

Gonzo


Broj postova : 1256
Join date : 02.10.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:04 pm

@skobe - Haha!

Dobra ste ekipa i ak me primate, u vašim sam redovima!

Repliku i opremu riješavam kroz mjesec dana maksimalno, samo ću možda trebati vašu pomoć oko uniforma, ne znam di da takve nabavim.

A kaj se tiče oružja, Alterov kalash mi je čist ok za početak pa ćemo se dogovorit ak je na prodaju

Na treninzima u principu mogu biti svaku nedjelju, jedino iduću idem sa malom na more pa moram papučarit i preskočit trening.




[Vrh] Go down
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:08 pm

ne brini za papucarenje,i staljin je bio papucar, ovoga ajde dodaj me na skype jagadamba3 pa da popricamo malo ono sta si me pito da ti pokazem sto se tice oglasnika...Very Happy pozz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:12 pm

nasih uniformi imas posvuda po ebayu lako nadjemo, sve se mozemo preko skypa dogovorit,i za replike i za sve,ali da,toplo preporucam od altera,super je puska,to se snjim dogovoris. a za ostalo gle, stagod te zanima pitaj,jer sad si uletio u svijet di se sa svim tim prvi put susreces, kroz forum (slike) ako ti se da pogledaj malo kak bi trebali izgledat imas prave jedinice, i iskreno da ti kazem loadout nam je bagatela u usporedbi sa vecinom,a izgleda ono,prepre,rusko Very Happy
[Vrh] Go down
Crash




Broj postova : 11
Join date : 06.09.2011

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:29 pm

tolicadsl je napisao/la:
ne brini za papucarenje,i staljin je bio papucar...

Je, totalno, tako je papucarski odsjekao Hikiju da mu ne pada na pamet mjenjat generala za običnog kaplara... Laughing
[Vrh] Go down
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:49 pm

Crash je napisao/la:
tolicadsl je napisao/la:
ne brini za papucarenje,i staljin je bio papucar...

Je, totalno, tako je papucarski odsjekao Hikiju da mu ne pada na pamet mjenjat generala za običnog kaplara... Laughing


Pametan je je...š djecu uvijek možeš napraviti novo.
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:51 pm

skobe je napisao/la:
nema on kaj kurac razmišljat o njemcima/amerima, uniforma je za raspoznavanje, pa je svejedno čiju nosiš (u ovom slučaju ćeš nosit rusku)
puška: možeš birat samo koja ti se više sviđa, izbora nemaš (opet ruska)

Evo slike altera i skobea kako uvjeravaju Gonzu da je izabrao pravi put da bude vojnik majke Rusije.

Privet momci! Nkvd
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
skobe

skobe


Broj postova : 325
Join date : 31.05.2011

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 5:59 pm

ovim putem pozivam sve zainteresirane na bilo kakvu kupnju da se dogovorimo šta ko hoće / treba, i hoćemo li sa soviet propagande i ima li tam sve, i preko koga ćemo plaćat.
i napravite Gonzu ponudu šta mu treba i kolko će ga koštat

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 6:36 pm

za replike sam pricao sa njim, na sljedecem treninngu cu mu ja posudit svoj mali i alter nek mu posudi svoj ak74 jer kolko mi je cojek reko dvoumi se izmedju te 2 puske,pa nek vidi,sta mu bolje sjeda,nek s to uzme....
odora ce bit oko 400-500 prsluk neznam kolko je cijena...a sve ostao su sitnice od 100-200 kn koje postepeno moze nabavljat...i da moras obavezno imat naocale zastitne kvalitetne i CIZME,cizme imas super ove koje sam ja kupio 350kn ... naocale imas kod hriste za 130kn, a sve ostalo ti je ono da budes cru, bandana,cutura,kasnije motorolu itd itd...klmk cizme,naocale i prsluk nek bude prioritet, sve znam di se moze nabavit osim prsluka..
[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptyned lis 02, 2011 6:57 pm

Gonzo je napisao/la:
@skobe - Haha!

Dobra ste ekipa i ak me primate, u vašim sam redovima!

Repliku i opremu riješavam kroz mjesec dana maksimalno, samo ću možda trebati vašu pomoć oko uniforma, ne znam di da takve nabavim.

A kaj se tiče oružja, Alterov kalash mi je čist ok za početak pa ćemo se dogovorit ak je na prodaju

Na treninzima u principu mogu biti svaku nedjelju, jedino iduću idem sa malom na more pa moram papučarit i preskočit trening.



Ovak za klmk se ne brini , uzmi moj koja mi je prekratka, a tebi ce biti tocno kako treba, cak i ako su ti nogavice do poda nije bed jer to ionako zguras u cizme kako ti gamad od krpelja i slicnih nebi ulazili.

Kaj see tice kalasa jedino kaj je bolje od cyme su ti duplo skuplji G&G i Real Sword, inace cak ti i ovi iz pravde koji su hardkore rusi doalze sa cymama koje su onda dodatne nabrijane sa cijevima i slicnim dodacima.

Svi koji su kupili Cymin kalas ga obozavaju i da imam pare i mjesta u stanu za trecu pusku i sve kaj ide s njom zadrzao bih si je.


Zadnja promjena: Alter Hase; pon lis 03, 2011 6:53 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gonzo

Gonzo


Broj postova : 1256
Join date : 02.10.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 6:26 am

Hvala Alter, gospodin si!

Mislim da mi Real Sword za 3.000 kn za sad i ne treba, za moj početnički nivo Alterov kalaš mi je apsolutna bomba (nadam se da dobijem bateriju i neke điđe s njim Very Happy

Za čizme i naočale ću se pobrinuti već za idući trening, a za onaj poslje bi volio riješiti i repliku da ne trčkaram okolo sa tuđom.

Bandanu i rukavice ću uz naočale probat sredit kod Hriste, ili u Army Shopu.

@Tolic, morat ćeš me samo podsjetit di si uzeo čizme, Army Shop?

Tak da skoro bum bio ready to rumble!


PS. malo sam tutlav, klmk je uniforma ili hlace? Pohvatat ću terminologiju, majke mi study
[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 6:48 am

Gonzo je napisao/la:
Hvala Alter, gospodin si!

Mislim da mi Real Sword za 3.000 kn za sad i ne treba, za moj početnički nivo tvoj kalas mi je bomba (nadam se da dobijem bateriju i neke điđe s njim Very Happy

Za čizme i naočale ću se pobrinuti već za idući trening, a za onaj poslje bi volio riješiti i repliku da ne trčkaram okolo sa tuđom.

Bandanu i rukavice ću uz naočale probat sredit kod Hriste, ili u Army Shopu.

@Tolic, morat ćeš me samo podsjetit di si uzeo čizme, Army Shop?

Tak da skoro bum bio ready to rumble!


PS. malo sam tutlav, klmk je uniforma ili hlace? Pohvatat ću terminologiju, majke mi study

Uz kalas ti dam jedna hicap kao osnovu i 5 midcapa (stane 70 kuglica po spremniku realnije je i ne suste kao highcap sa 500 kuglica) sve ukupno 1350 kn

Klmk ti je jednodjelan, znaci kombinezon 500 kn.

Ne moras sve platiti u komadu.

Kaj se tice rukavica i maslinastog rupca za glavu ili lice, to ti ti ja narucim zajedno sa mojim stvarima ovaj mjesec, nemoj kupovat iz american shopova ista od opreme osim cizma, jer niti nemaju nista kaj nama pase, plus ispada ti ponekad cak i skuplje nego da narucis iz Ukrajine/Rusije origigi rusko.


Zadnja promjena: Alter Hase; pon lis 03, 2011 6:59 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gonzo

Gonzo


Broj postova : 1256
Join date : 02.10.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 6:57 am

@Alter

Mislim da je ponuda ok, ako se netko od tvojih drugova ne slaže, nek se javi pa ćemo spustit cijenu Laughing

Kaj se tiče love, riješio bi ja to s tobom odjednom (naručiš mi bandanu i rukavice te repliku i Klmk ak mi paše na mene, ipak sam mali), čist račun, duga ljubav...

Jel sa replikom koju si imo na susretu dobijem bateriju i onaj neki kit za čiščenje ili ne? Da znam računat kolko mi para treba za startni loadout.



[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:03 am

Gonzo je napisao/la:
Ja sam Luka, 31 godina, iz Zagreba (Trnje), ekonomista po struci, u slobodno vrijeme ljubitelj raftinga, paintballa, tenisa, a od malih nogu me interesiralo sve vezano uz vojsku i oružje.

U hebote ti si aktivan Shocked rafting, pa ja bi na tome poginuo prvi put Embarassed nije ni cudo da se onako dobro kreces na terenu svaka cast.
[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:11 am

Gonzo je napisao/la:
@Alter

Mislim da je ponuda ok, ako se netko od tvojih drugova ne slaže, nek se javi pa ćemo spustit cijenu Laughing

Kaj se tiče love, riješio bi ja to s tobom odjednom (naručiš mi bandanu i rukavice te repliku i Klmk ak mi paše na mene, ipak sam mali), čist račun, duga ljubav...

Jel sa replikom koju si imo na susretu dobijem bateriju i onaj neki kit za čiščenje ili ne? Da znam računat kolko mi para treba za startni loadout.


Da, uz pusku je dolazila baterija, sipka za ciscenje i osnovni punjac, tak da imas osnovu, premda bi ti uvijek preporucio jos jednu bateriju viska da furas u zlu ne trebalo, posebice ak se puno puca (rijetkost ali se dogada).
Inace su ti najbolje baterije do 200 kn a losije 120-150 kn, znaci nemoj se ni zezaat sa losijim. Takoder si uzmi i omni punjac za 300 kn da si ne zeznes baterije prepunjavanjem.

Pusku i spremnike ti dam da isprobas prvo ovak na nekoj limenci i onda na fajtu da se uvjeris kako je rijec o kvaliteti.


Zadnja promjena: Alter Hase; pon lis 03, 2011 7:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:14 am

Gonzo je napisao/la:


PS. malo sam tutlav, klmk je uniforma ili hlace? Pohvatat ću terminologiju, majke mi study

pa daj se ne brini,svi smo prosli sve to,samo polako i sve bus znao za tjedna dana Very Happy
[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:17 am

tolicadsl je napisao/la:
Gonzo je napisao/la:


PS. malo sam tutlav, klmk je uniforma ili hlace? Pohvatat ću terminologiju, majke mi study

pa daj se ne brini,svi smo prosli sve to,samo polako i sve bus znao za tjedna dana Very Happy


Covjek ce proci ubrzanu obuku kod cice Altera Privet momci! 2848271525 Privet momci! 2106379049
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:18 am

hahaha,onda ce to bit duuuuuuuuuuuuug put
[Vrh] Go down
Gonzo

Gonzo


Broj postova : 1256
Join date : 02.10.2011
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:21 am

Odlično drugovi, onda bi mogo bit spreman već za iduči fajt.

Kaj se tiče rezervne baterije, vidio sam jučer u startu da je to must have, da nije bilo Tolica, jeo bi drekece sa replikom bez baterije, kolega, hvala još jednom Privet momci! 2848271525

Budemo to sve riješili i raskusurali se onda na nekoj cugi/susretu i dogovorili preko skype, PM-a ili čega već, da vam ne zaspamam ovaj topic upoznavanja.

[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:28 am

Gonzo je napisao/la:
Odlično drugovi, onda bi mogo bit spreman već za iduči fajt.

Kaj se tiče rezervne baterije, vidio sam jučer u startu da je to must have, da nije bilo Tolica, jeo bi drekece sa replikom bez baterije, kolega, hvala još jednom Privet momci! 2848271525

Budemo to sve riješili i raskusurali se onda na nekoj cugi/susretu i dogovorili preko skype, PM-a ili čega već, da vam ne zaspamam ovaj topic upoznavanja.


Daj posalji broj moba meni na PM pa cemo se popden na skaypu cuti.
[Vrh] Go down
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 7:35 am

Samo ispravak netočnog navoda druga Altera.Novi omni punjač košta 230 kn.Kaj se tiče spama topica nije bed ali čisto preglednosti radi otvori topic u jednoj od podkategorija foruma (najbolje u opremi).
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
skobe

skobe


Broj postova : 325
Join date : 31.05.2011

Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Emptypon lis 03, 2011 1:16 pm

nemojte zaboravit da prodajem 2 stick baterije, a neznam kakve vi koristite
[Vrh] Go down
Sponsored content





Privet momci! Empty
PostajNaslov: Re: Privet momci!   Privet momci! Empty

[Vrh] Go down
 
Privet momci!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  pozdrav momci
» Privet tavarishi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
AT Suvorov :: Public :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: