AT Suvorov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


победы
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komandir i staresina

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:03 pm

Laughing

Bok ljudi, evo konacno i mene, nakon tehnickih problema i "manje zlice ljenosti", roden 1984 i zarazen bolescu zvanom "tematski airsoft".

Airsoftom me zarazio drug Strina prije dvije godine, kojem zbog toga dugujem mnogo votke . Osim sovjetskog/ruskog loadauta sakupljam jos i za ww2 svabu.
S obzirom na dobro slaganje na i izvan terena tovarsi strina dodjelio mi je, a ja sam sa ponosom prihvatio, polozaj "komandir odelenja" odnosno drugi u zapovjednoj liniji.

Nadam se da cemo zajednickim radom ispod zvjezde stajacice, koja nas uvjek grije, biti uspjesni u potiskivanju mrskih nam kapitalistickih/americkih placenika koji su u velikim brojevima nahrupili u nasu rodinu, te dokazati superiornost opreme i srca proletarijata.

Very Happy

Sva pitanja u vezi loadauta i opcenito informacije oko opreme konatakata i dogadaja/dogovaranja mozete uputiti meni ili Strini.
[Vrh] Go down
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:10 pm

Alter Hase je napisao/la:
Laughing

Bok ljudi, evo konacno i mene, nakon tehnickih problema i "manje zlice ljenosti", roden 1984 i zarazen bolescu zvanom "tematski airsoft".

Airsoftom me zarazio drug Strina prije dvije godine, kojem zbog toga dugujem mnogo votke . Osim sovjetskog/ruskog loadauta sakupljam jos i za ww2 svabu.
S obzirom na dobro slaganje na i izvan terena tovarsi strina dodjelio mi je, a ja sam sa ponosom prihvatio, polozaj "komandir odelenja" odnosno drugi u zapovjednoj liniji.

Nadam se da cemo zajednickim radom ispod zvjezde stajacice, koja nas uvjek grije, biti uspjesni u potiskivanju mrskih nam kapitalistickih/americkih placenika koji su u velikim brojevima nahrupili u nasu rodinu, te dokazati superiornost opreme i srca proletarijata.

Very Happy

Sva pitanja u vezi loadauta i opcenito informacije oko opreme konatakata i dogadaja/dogovaranja mozete uputiti meni ili Strini.



Drugu Alteru dodijeljum zvijezdu Informbiroa za najorginalnije širenje Bratstva i dizanje morala u borbenim redovima AT Suvorov.Živio i dobrodošao Tavariš Komandir.!
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
Zvonac

Zvonac


Broj postova : 114
Join date : 20.05.2011

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:11 pm

kakav SOVJETSKI DUH ! Very Happy hahahaha
[Vrh] Go down
Alter Hase
Admin
Alter Hase


Broj postova : 727
Join date : 22.05.2011
Age : 39
Lokacija : ispred kompa

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:18 pm

Zvonac je napisao/la:
kakav SOVJETSKI DUH ! Very Happy hahahaha


Ah da, zamalo zaboravio najvaznije, defetisti, dezerteri i neprijatelji revolucije ce biti streljani Laughing


Zadnja promjena: Alter Hase; uto svi 24, 2011 7:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Strina
Admin
Strina


Broj postova : 622
Join date : 19.05.2011
Age : 35

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:20 pm

Khm khm khm ,zagrebaši khm khm khm ma to grlo me nekaj zajebava stalno iskašljavam imena žrtava


Zadnja promjena: Strina; uto ruj 06, 2011 3:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://atsuvorov.forumcroatian.com
Zvonac

Zvonac


Broj postova : 114
Join date : 20.05.2011

Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 7:36 pm

decki decki ... pa mi nismo nasilni...osim ako nemaju nekih vrijednih stvari....svaki od nas mora imat po 5 satova nakon susreta...onda smo pravi rusi Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Emptyuto svi 24, 2011 11:51 pm

Alter Hase je napisao/la:
Laughing

te dokazati superiornost opreme

mislim da to nikada necemo moci dokazati ursusima zagrebasima itd itd :DDDD

pozdrav komandire,evo ja se zapalio prosli tjedan,danas mi puska dolazi..i spreman sam za upoznavanje na subotnjoj kavici...u potrazi sam zajedno sa strinom oko terena da pomognemo pri revoluciji Very Happy

kiss
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komandir i staresina Empty
PostajNaslov: Re: Komandir i staresina   Komandir i staresina Empty

[Vrh] Go down
 
Komandir i staresina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
AT Suvorov :: Public :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: